تلفن دفتر تركيه : 00902423235653

جستجوی ملک

نوع

شهر، منطقه

تعداد اتاق ها

حداقل قیمت (€)

حداکثر قیمت (€)

شماره ملک


لوکیشن ملک

تور بازدید رایگان

اطلاعات مفید

وام بانکی

شما میتوانید به دو روش خانه ایی با پرداخت اقساط تهیه نمایید

روش اول

می توانید ملک را از سازنده با قرار دادی معتبر و به صورت اقساط تهیه نمایید. در این روش که معمولا از 1 تا 3 سال به شما زمان داده خواهد شد، شما برای تسویه حساب، هیچ بهره ای پرداخت نخواهید کرد.  همچنین شما می توانید از زندگی در خانه خود لذت ببرید.  بدیهی است که بعد از پرداخت آخرین قسط  و تسویه حساب کامل تاپو یا همان سند  به نام شما خواهد شد 

روش دوم

شما می توانید از بانک های مربوطه وام خرید ملک دریافت نموده  و ملک مورد نظرتان را خریداری فرمایید.  در اینجا سعی خواهیم کرد اطلاعات بیشتری در این موردبه شما بدهیم , تا در صورت نیاز با روشنگری و شفافیت کامل اقدام به تهیه وام بانکی بفرمایید . پیش از هر چیز لازم است بدانید در این  روش وام دریافتی با بهره حدود 8% خواهد بود. و  تاپو یا همان سند  به اسم شما خواهد شد ولی در رهن  بانک مربوط قرار خواهد گرفت. بدیهی است با پرداخت آخرین قسط و تسویه حساب های مرتبط سند از رهن بانک خارج خواهد شد 

بانک های متعددی برای خرید خانه به شما وام می دهند که برای نمونه ما شرایط بانک را برایتان مثال خواهیم زد که نسبتا شرایط ایده عالی دارد 

برنامه های پرداخت به شرح زیر است 

پرداخت حداقل 50 % از قیمت کل ملک به صورت نقد 

50 % باقی مانده دریافت وام بانکی با اقساط  5 ساله ( 60ماه)

 

اگر وام دریافتی را بعد از یکسال تسویه نمایید، هیچگونه بهره ای به شما تعلق نمی گیرد. در غیر این صورت بهره وام شامل خواهد شد. زمانی که شما 50% از کل مبلغ ملک مورد نظر را پرداخت نمایید ، سند ملک با دریافت یک ضمانت بانکی(هیپوتک) به نام شما خواهد شد.  به این ترتیب فروش به صورت عادلانه، بدون خطر برای هر دو طرف خریدار و فروشنده صورت گرفته است.  

نوع ارز پرداختی میتواند به صورت : لیرترکیه (TL)، یورو (E)، دلار($) باشد. 

از 1 سال تا 5 سال قابل قسط بندی است.  

این قوانین شامل افراد بین 25 و 70 ساله است.

 

به عنوان مثال 

شما اقدام به خرید یک ملک با مبلغ  50.000 یورو کرده اید و تصمیم گرفته اید که  20.000 یورو را پرداخت نمایید و الباقی آن را که 30.000 یورو می باشد، به صورت اقساط پرداخت نمایید.

 

اگر 30.000 یورو را در مدت 1سال (12ماه) پرداخت نمایید، شما متعهد به پرداخت 2500 یورو درهر ماه و بدون بهره بانکی خواهید بود.

 

اگر 30.000 یورو را در مدت 5 سال (60 ماه) پرداخت نمایید، شما متعهد به پرداخت 595 یورو در هر ماه و در مجموع 35.700 خواهید بود. که مبلغ 5.700 یورو بهره 5 ساله وام است .

 

شرایط دریافت وام مسکن بانکی 

اگربرای داشتن خانه ی رویایی خود نیاز به وام بانکی داشته باشید، می توانید با وجود تیم قابل اعتماد و حرفه ای " آلتوپ ریل استیت "  به راحتی تقاضای وام بانکی نمایید. خانه رویاییتان را خریداری کنید. می توانید به راحتی خانه مورد علاقه خود را با همکاری کارکنان " آلتوپ ریل استیت "  که مرحله به مرحله در کنار شما خواهند بود، با اعتماد به نفس خریداری نمایید. کارمندان با تجربه ما، در تمام مراحل تا زمانی که به آپارتمان مورد علاقه خود نقل مکان کنید، با شما خواهند بود!

 

خریدار باید تمام مدارک مورد نیاز برای وام مسکن در ترکیه را آماده کند. " آلتوپ ریل استیت " به خریدار برای باز کردن یک حساب بانکی و ترجمه تمامی اسناد مورد نیاز به زبان ترکی در دفتر ثبت اسناد کمک خواهد کرد.

 

مدارک مورد نیاز برای استفاده از وام بانکی؛

 

- گذرنامه (که ترجمه آن در دفتر اسناد رسمی در اینجا انجام می شود)
- شماره مالیاتی  (شماره ای است که در اداره مالیات داده خواهد شد)
- گواهی برای تایید آدرس (اجازه اقامت)
- اسناد درآمد مشتری شامل:

* گردش 6 ماه آخر حساب بانکی در ایران

* فیش حقوقی در صورت کارمند بودن

* فیش حقوقی در صورت بازنشسته بودن

* گواهی درآمد ماهیانه و یا سالیانه در صورت کار آزاد داشتن

* کواهی عدم بدهی به سیستم بانکی در ایران

(ترجمه کلیه مدارک فوق توسط مترجم رسمی و قسم خورده به زبان ترکی دراینجا انجام خواهد شد)


- سند ملکی که خریداری شده است. به نام تاپو (Tapu)

 

تقاضا برای وام بانکی پس ازارایه مدارک فوق خواهد بود. "تایید اولیه" بانک حداکثر بین 3 یا 4 روز بعد از درخواست، اعلام خواهد شد. پس از "تصویب اولیه"، برای ارزیابی ملک ، کارشناسی به آدرس مربوطه اعزام می شود. پس از ارزیابی کارشناس، وام بانکی مصوب خواهد شد. پس ازتایید وام بانکی، اسناد خریداران و فروشندگان برای انتقال سند آماده میباشد.