تلفن دفتر تركيه : 00902423235653

جستجوی ملک

نوع

شهر، منطقه

تعداد اتاق ها

حداقل قیمت (€)

حداکثر قیمت (€)

شماره ملک


لوکیشن ملک

تور بازدید رایگان

اطلاعات مفید

درباره آلانیا

درباره آلانیا

آلانیا مرکز توریستی در سواحل مدیترانه بوده ودر 135 کیلومتری شرق آنتالیا قراردارد. شهر آلانیا یک شهر بزرگ در ساحل دریا است آلانیا از شرق و غرب به وسیله آبهای فیروزه ای مدیترانه و سواحل ماسه ای طلایی احاطه شده است. و کوه های " توروس " هم منظره ای خیره کننده و دلفریب را در اطراف این شهر ایجاد کرده است.

در بالای دماغه معروف شهر آلانیا، قلعه و برج به جا مانده از دوران پادشاهی سلجوقیان به چشم میخورد. در پایین بندرگاهی زیبا وجود دارد که به وسیله برج قرمز احاطه شده است.در مجاورت برج قرمز، کارخانه کشتی سازی بزرگ مربوط به عصر سلجوقیان  و عثمانی است.

در کنار این کارخانه برجی به نام توفان کوله قرار دارد که در زمان عثمانی توپ های جنگی ازاین برج شلیک می شده است.  غار داملاتاش هم در نزدیکی ساحل واقع شده است. بزرگترین تفریحگاه ساحلی آلانیا نیز در انتهای صخره های سنگی و بین دو ساحل قرار دارد.


آلانیا یک مرکز تفریحی بسیارزیبا با هتل های بسیار مدرن ,رستوران های دریایی , کافه و بارهای مجلل می باشد .درکوچه های آلانیا خرده فروش ها با بوتیکهای رنگارنگ و لباس ها و اجناس خود مناظری وسوسه انگیز را برای توریست ها به وجود می آورند. به اندازه مناظر تاریخی و فرهنگی در آلانیا، زندگی ساحلی نیز در آن جا بی نظیر است.